F931A475KAA
MFR.Part #
F931A475KAA
JLCPCB Part #
C5737952
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 4Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS