AHA1010100M125R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AHA1010100M125R
JLCPCB Part #
C5560695
Package
SMD,D10xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10uF 11mm 125V 60mA@100Hz 90mΩ ±20% SMD,D10xL11mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS