KCQP1681JL
MFR.Part #
KCQP1681JL
JLCPCB Part #
C49450677
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 680pF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS