KCQB1182JF
Extended
Manufacturer
Kingsonic
MFR.Part #
KCQB1182JF
JLCPCB Part #
C49450548
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8nF 100V ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS