PE104J2E0503
MFR.Part #
PE104J2E0503
JLCPCB Part #
C48533510
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 250V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS