AHB224J2E0701
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
AHB224J2E0701
JLCPCB Part #
C49215560
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220nF 250V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS