KP684J2T1001
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
KP684J2T1001
JLCPCB Part #
C25168932
Package
Plugin,P=10mm
Description
520V 680nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS