CT4-1206B104K101F3-Y
Extended
Manufacturer
KYET
MFR.Part #
CT4-1206B104K101F3-Y
JLCPCB Part #
C49215580
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 100nF 5.08mm ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS