MPB684K2J1501
MFR.Part #
MPB684K2J1501
JLCPCB Part #
C7529558
Package
Plugin,P=15mm
Description
630V 680nF ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS