UT1C100M0405VG
MFR.Part #
UT1C100M0405VG
JLCPCB Part #
C393785
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 16V 2000hrs@105℃ 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS