TSDR2828-330M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
TSDR2828-330M
JLCPCB Part #
C2761987
Package
SMD,2.8x2.8mm
Description
33uH 400mA 620mA 840mΩ ±20% SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS