NRSE8040-331M
MFR.Part #
NRSE8040-331M
JLCPCB Part #
C2903109
Package
SMD,8x8mm
Description
330uH 550mA 680mA 970mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS