SCM2012-102-01
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
SCM2012-102-01
JLCPCB Part #
C5213803
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 1.3Ω 100mA 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS