NRSE3015-220M
MFR.Part #
NRSE3015-220M
JLCPCB Part #
C2903003
Package
SMD,3x3mm
Description
22uH 460mΩ 520mA 570mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS