FHC1350-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FHC1350-100M
JLCPCB Part #
C2761923
Package
SMD,12.8x13mm
Description
10A 10uH 14.1mΩ 8.5A ±20% SMD,12.8x13mm Inductors (SMD) ROHS