NRSA8040-3R3M
MFR.Part #
NRSA8040-3R3M
JLCPCB Part #
C19723963
Package
SMD,8x8mm
Description
15mΩ 3.3uH 6.2A 7.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS