MDE0530-4R7M
MFR.Part #
MDE0530-4R7M
JLCPCB Part #
C842907
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.5A 4.6A 4.7uH 60mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS