MDA5030-150M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDA5030-150M
JLCPCB Part #
C5359714
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.7A 140mΩ 15uH 2.5A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS