MDA1870-470M
MFR.Part #
MDA1870-470M
JLCPCB Part #
C3015594
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
40mΩ 47uH 9.5A 9.5A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,17.8x16.9mm Inductors (SMD) ROHS