MDA5030-6R8M
MFR.Part #
MDA5030-6R8M
JLCPCB Part #
C2847478
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3.5A 4.3A 57mΩ 6.8uH Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Inductors (SMD) ROHS