MDA1365-1R0M
MFR.Part #
MDA1365-1R0M
JLCPCB Part #
C2847577
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1.5mΩ 1uH 33A 45A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS