ACMA4532-220Y
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
ACMA4532-220Y
JLCPCB Part #
C2761989
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ@10MHz 10MΩ 1Ω 22uH@100MHz 310mA 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS