MDA1365-150M
MFR.Part #
MDA1365-150M
JLCPCB Part #
C2847584
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11A 13.5A 15uH 22mΩ Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS