THC2815-330M
MFR.Part #
THC2815-330M
JLCPCB Part #
C2761974
Package
SMD-3P,19.7x27.9mm
Description
1.6mΩ 2.6A 33uH ±20% SMD-3P,19.7x27.9mm Inductors (SMD) ROHS