MDA1360-150M
MFR.Part #
MDA1360-150M
JLCPCB Part #
C6916223
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
15uH 24mΩ 8.5A 9A Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Inductors (SMD) ROHS