MDA7050-2R2M
MFR.Part #
MDA7050-2R2M
JLCPCB Part #
C2847539
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 10A 10mΩ 2.2uH Alloy integrated molding inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Inductors (SMD) ROHS