MDE0530-6R8M
MFR.Part #
MDE0530-6R8M
JLCPCB Part #
C842875
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 3.6A 6.8uH 90mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS