MDE1040-2R2M
MFR.Part #
MDE1040-2R2M
JLCPCB Part #
C842880
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 2.2uH 7mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS