THC2815-220M
MFR.Part #
THC2815-220M
JLCPCB Part #
C2761972
Package
SMD-3P,19.7x27.9mm
Description
1.6mΩ 22uH 6A ±20% SMD-3P,19.7x27.9mm Inductors (SMD) ROHS