WU732BTTD25L0F
MFR.Part #
WU732BTTD25L0F
JLCPCB Part #
C4295005
Description
-55℃~+155℃ 1W 25mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS