RN73H1JTTD3240B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3240B10
JLCPCB Part #
C4343698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS