WU732BTTD27L0F
MFR.Part #
WU732BTTD27L0F
JLCPCB Part #
C2612921
Description
-55℃~+155℃ 1W 27mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS