WU732BTTD15L0F
MFR.Part #
WU732BTTD15L0F
JLCPCB Part #
C2612010
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS