WK73S3ATTER165F
MFR.Part #
WK73S3ATTER165F
JLCPCB Part #
C4314886
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 165mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS