WK73S3ATTER365F
MFR.Part #
WK73S3ATTER365F
JLCPCB Part #
C4032034
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 365mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS