RN73R2ETTD1140C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1140C50
JLCPCB Part #
C4024296
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS