RN73R2BTTD2262C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2262C25
JLCPCB Part #
C3978226
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS