RN73H2ETTD4701F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4701F25
JLCPCB Part #
C4164766
Description
250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS