WK73S3ATTER147F
MFR.Part #
WK73S3ATTER147F
JLCPCB Part #
C4201903
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 147mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS