WK73S3ATTE75LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE75LJ
JLCPCB Part #
C4272724
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 75mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS