LTR100JZPJ303
MFR.Part #
LTR100JZPJ303
JLCPCB Part #
C20108910
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 3W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS