3430A3F16KTDF
MFR.Part #
3430A3F16KTDF
JLCPCB Part #
C20438758
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS