LTR100JZPF5R60
MFR.Part #
LTR100JZPF5R60
JLCPCB Part #
C7297363
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS