WK73S3ATTE1R65F
MFR.Part #
WK73S3ATTE1R65F
JLCPCB Part #
C4269403
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS