SG73P2BRTTD365J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD365J
JLCPCB Part #
C6295209
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS