WK73S3ATTE18LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE18LJ
JLCPCB Part #
C4076643
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 18mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS