RN731JTTD12R0D100
MFR.Part #
RN731JTTD12R0D100
JLCPCB Part #
C4123498
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS