WK73S3ATTE12LJ
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTE12LJ
JLCPCB Part #
C4081693
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 12mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS