RN732BTTD3201B10
MFR.Part #
RN732BTTD3201B10
JLCPCB Part #
C3911995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS