WK73S3ATTE10LJ
MFR.Part #
WK73S3ATTE10LJ
JLCPCB Part #
C4131051
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 10mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS